Kënga e re e Kallashit titullohet..."Bon bon"

Publikuar tek: aktualitet, më 20:33 24-07-2015

Kallashi ka publikuar këngën e saj të re të titulluar “Bon Bon”, një këngë ritmike bashkë me një video të nxehtë ku Donjeta Kosumi këndon e vetme.

Mesa duket, Kallashi nuk ka preferuar që në videoklipin e ri të dhurojë shumë skena hot, për të cilat është e famshme, por papritmas kuprohet se ka kaluar gjysma e këngës me muzikë, ndërsa Kallashi nis të rep-ojë mes pasthirmave. Për më shumë argëtim, ndiqni premierën e këngës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv në Mallakastër, digjen 89 hektar pyje dhe ullishte
Tiranë / përplasen 3 makina, 8 të plagosur, 3 në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.013109922409058
array(1) { ["section"]=> string(48) "kenga-e-re-e-kallashit-do-t-ju-cmende-fare-16929" }