Kënga e Tayna-s dhe Dafina Zeqirit mbështetet fuqishëm nga Rita Ora: Pse ne vajzat kosovare jemi kaq të mira

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:47 14-08-2019 Kënga e Tayna-s dhe Dafina Zeqirit mbështetet fuqishëm nga Rita Ora: Pse ne vajzat kosovare jemi kaq të mira

Dueti mes Tayna-s dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të këngëtares me famë botërore, Rita Orës.

Rita ka promovuar dy këngëtaret kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram, ndërsa nuk kursen fjalët e mira për to.

“A mund të them pse ne vajzat kosovare jemi kaq te mira? E dua vendin nga vij. Dhe po ashtu më pëlqen së pari femra që marrin kontrolin e vetes duke qenë vetevetja dhe duke inspiruar. Faleminderit vajza që përfaqësoni lirinë dhe i tregoni vajzave që është në rregull të jenë të lira dhe seksi në të njejtën kohë’, ka shkruar Rita Ora.

Suksesi i ‘Bye bye’ ka duket se ka frymëzuar Ritën.

ro-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097100734710693
array(1) { ["section"]=> string(114) "kenga-e-tayna-s-dhe-dafina-zeqirit-mbeshtetet-fuqishem-nga-rita-ora-pse-ne-vajzat-kosovare-jemi-kaq-te-mira-175278" }