Këngë e valle popullore, plas festa në çadrën e PD-së pas largimit të Tahirit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 12-03-2017 Këngë e valle popullore, plas festa në çadrën e PD-së pas largimit të Tahirit

Këngë e valle popullore. Kjo është atmosfera nga çadra e protestës së opozitës në ditën e 22-të të saj.

Veshur me kostumet tradicionale, një grup i këngëve dhe valleve ka ardhur enkasnga Pogradeci për t'iu bashkuar çadrës së protestës. Ky organizim përkon me largimin e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe 7 ministrave të tjerë që pritet të largohen të hënën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si po “sakrifikojnë” demokratët, flenë mbi dërrasa por nuk braktisin “Çadrën e Lirisë” (FOTO)
Katër vjet ministër i Brendshëm, Saimir Tahiri ka ndryshuar shumë »
Article Logic
Execution time: 0.011122941970825
array(1) { ["section"]=> string(82) "kenge-e-valle-popullore-plas-festa-ne-cadren-e-pd-se-pas-largimit-te-tahirit-71598" }