Këngëtare, aktorë, modele... Ja VIP-at që shoqërojnë Metën në takimin elektoral (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 19:39 29-05-2017 Këngëtare, aktorë, modele... Ja VIP-at që shoqërojnë Metën në takimin elektoral (FOTO)

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar një takim elektoral me qytetarët e Patosit.

I pranishëm ka qenë edhe ish kryetari i kësaj partie, Ilir Meta, president i zgjedhur i republikës.

Meta shoqërohej nga personazhe të shumtë të njohur nga bota e artit, kulturës dhe shoëbizit, si aktori i njohur i humorit, Besart Kallaku, këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa dhe modeli i famshëm Oni Pustina.

erg3egr4g4hyhjj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097730159759521
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetare-aktore-modele-ja-vip-at-qe-shoqerojne-meten-ne-takimin-elektoral-foto-80407" }