Këngëtares i thyejnë xhamat dhe i djegin makinën, policia jep detajet për rastin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 23-11-2016 Këngëtares i thyejnë xhamat dhe i djegin makinën, policia jep detajet për rastin kengetarja Adelina Berisha

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Kosovë ku këngëtares Adelina Berisha I kanë thyer xhamat e makinës dhe më pas i kanë vënë flakën. 

Sipas komunikatës së policisë, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Isa Boletini” ku një person reagoi me gurë ndaj makinës së saj dhe më pas i vuri flakën pasi i hodhi benzinë. Kanë qenë fqinjët që kanë lajmëruar këngëtaren dhe e kanë parë makinën të digjet.

Ndërkohë që menjëherë këngëtarja ka thirrur policinë e cila tashmë po merret me hetimin e këtij rasti. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021916151046753
array(1) { ["section"]=> string(85) "kengetares-i-thyejne-xhamat-dhe-i-djegin-makinen-policia-jep-detajet-per-rastin-60421" }