Këngëtares së njohur i ndodh e papritura, i griset kostumi në të pasme në mes të koncertit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:24 17-06-2019 Këngëtares së njohur i ndodh e papritura, i griset kostumi në të pasme në mes të koncertit

Këngëtarja e famshme Cardi B ka kaluar një situatë tejet të sikletshme së fundmi.

Teksa ishte duke performuar në një koncert mes mijëra fansave, këngëtares iu gris jumpsuit-i te të pasmet.

Kostumi i saj me ngjyra të ndryshme u shqep papritur për shkak të kërcimit twerk.

Ajo u largua nga skena duke i kërkua ndjesë dhe pas pak çastesh u rikthye e veshur me një robdeshamber dhe vazhdoi performancen.

AAD0teU.jpg

ASfd.jpg

cardi-b-malfunction-ebd-2-1.jpg

cardi-b-ap.jpg

cardi-b-performs-in-bathrobe-after-her-outfit-rips-at-bonnaroo__10847_.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027151107788086
array(1) { ["section"]=> string(96) "kengetares-se-njohur-i-ndodh-e-papritura-i-griset-kostumi-ne-te-pasme-ne-mes-te-koncertit-168614" }