Këngëtaret shqiptare ia prekin gjoksin njëra-tjetrës në emision (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:26 08-01-2017 Këngëtaret shqiptare ia prekin gjoksin njëra-tjetrës në emision (Video)

Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret seksi: Shota Baraliu dhe Iva Aliko.

Gjatë emisionit Iva Aliko ngrihet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu ia prek gjoksin live gjatë emisionit për t[ia treguar Kastros se sa seksi janë gjokset e Ivës. Në ndërkohë edhe Iva ia kthen Shotës dhe ia prek gjokset. /Botapress

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1199848651886
array(1) { ["section"]=> string(75) "kengetaret-shqiptare-ia-prekin-gjoksin-njera-tjetres-ne-emision-video-64946" }