Këngëtari e bezdis gjatë emisionit, replikon Arjan Çani: Ke thithur kokainë para se të vije këtu?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:28 10-02-2017 Këngëtari e bezdis gjatë emisionit, replikon Arjan Çani: Ke thithur kokainë para se të vije këtu?

Këngëtari i muzikës tallava, i njohur si Mandi i Nishtullës, ka qenë sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”.

Mandi ka qenë mjaft entuziast dhe energjik, ndërsa i ka ndërhyrë disa herë Arjan Çanit, kur ai ishte duke intervistuar të ftuarit e tjerë në studio, çka e ka bezdisur shumë moderatorin.

“Çfarë ke pirë mo burrë para se të vije në emision? Mos ke thithur kokainë?! Kështu quhet edhe kënga e re, apo jo?”,- i është drejtuar Çani këngëtarit, ndërsa i ka kërkuar disa herë që të mos e ndërpriste.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03154182434082
array(1) { ["section"]=> string(100) "kengetari-e-bezdis-gjate-emisionit-replikon-arjan-cani-ke-thithur-kokaine-para-se-te-vije-ketu-68386" }