Këngëtari famshëm i këndon Michelle Obamës, salla shpërthen në duartrokitje (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:43 12-01-2017

Këngëtari legjendar, Stevie Wonder i ka kënduar Zonjës së Parë të SHBA-së, Michelle Obama një natë më parë në intervistën e fundit të saj në television.

Ai këndoi vetëm për të këngën “My Cherie Amour” por, duke i ndryshuar asaj tekstin dhe duke e titulluar “My Michelle Amour”.

Vargjet “Ti je vajza e vetme për të cilën rreh zemra ime, Michelle ti je po aq e ëmbël sa lulet që lulëzojnë në maj”, u zëvendësuan me “Ti do të jesh gjithmonë një zonjë e parë për ne,  Michelle zemra jonë, ti je e vetmja që ne adhurojmë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05964207649231
array(1) { ["section"]=> string(86) "kengetari-famshem-i-kendon-michelle-obames-salla-shperthen-ne-duartrokitje-video-65348" }