Këngëtari i famshëm shqiptar do t’ju shpifë darkën me këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 13-04-2017 Këngëtari i famshëm shqiptar do t’ju shpifë darkën me këtë foto

Kasto Zizo është një ndër personazhët më karizmatike të ekranit shqiptar i cili gjithmonë ka dalë “jashtë kornizave”.

Ditën e sotme Kastro ka bërë një postim në “instastory”, me të cilin ka dashur të tregojë se di të gatuajë por në fakt pamja e asaj që ka gatuar duket jo fort e këndshme edhe pse mund të jenë të shijshme. 

nnnnnnnnn_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Shqiponja' bashkon modelen shqiptare dhe ish-presidentin korat (Foto)
Stine habit të gjithë me këtë detaj, ja çfarë ka bërë ai në emision »
Article Logic
Execution time: 0.025623083114624
array(1) { ["section"]=> string(69) "kengetari-i-famshem-shqiptar-do-t-ju-shpife-darken-me-kete-foto-75099" }