Këngëtari i momentit, zbuloni të dashurën e Butrint Imerit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:19 06-01-2018 Këngëtari i momentit, zbuloni të dashurën e Butrint Imerit (FOTO)

Butrint Imeri është padyshim këngëtari i momentit. Publikimi i këngëve "Bella" dhe Xhanem" që më pas u shëndërruan në hite, i kanë dhënë shumë popullaritet këngëtarit. 

Kohët e fundit flitet për një romancë mes tij dhe moderatores simpatike Kiara Tito.

Në një nga fotografitë e fundit që moderatorja Kiara ka publikuar, Butrint Imeri ka komentuar duke e quajtur bukuroshe. Sakaq, mamaja e Kiarës ka replikuar në një nga komentet ku thuhet se kënga "Bella" i është kushtuar moderatores, duke e pranuar këtë gjë.

Mesa duket botës së showbizit shqiptar do i shtohet dhe një çift i ri. Urime atëherë!

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076239109039307
array(1) { ["section"]=> string(69) "kengetari-i-momentit-zbuloni-te-dashuren-e-butrint-imerit-foto-105678" }