Këngëtari i njohur anullon turin botëror, shkak bëhet pandemia COVID-19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 04-04-2020 Këngëtari i njohur anullon turin botëror, shkak bëhet pandemia COVID-19 Niall Horan

Pandemia ka treguar efektet e saj negative edhe në industrinë e artit dhe muzikës.

Për shkak të frikës nga përhapja e koronavirusit, shumë turne, festivale dhe premiera filmash janë anulluar.

Një tjetër artist që u detyrua ta anulojë turneun është Niall Horan, i cili këtë lajm e konfirmoi përmes një postimi në Instagram.

“Duke pasur parasysh rrethanat e pashembullta kam vendosur të mos ec përpara me turneun botëror. Ky ishte një vendim i vështirë, por mirëqenia e ndjekësve të mi dhe e familjes së turneut është gjithmonë përparësia ime kryesore”, ka shkruar  ndër të tjera ai.

“Duke mos qenë në gjendje të bëj një turne për atë që është në të vërtetë shumica e vitit 2020, nuk ndjehem mirë dhe më vjen shumë keq për të gjithë ju njerëz të mahnitshëm që keni blerë bileta. Mezi pres të jem në gjendje të sjell muzikë të re dhe një turne të ri për të gjithë adhuruesit e mi nëpër botë në vitin 2021”, përfundon Niall.

Capture_copy.PNG

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010568857192993
array(1) { ["section"]=> string(77) "kengetari-i-njohur-anullon-turin-boteror-shkak-behet-pandemia-covid-19-201325" }