Këngëtari i njohur e fton në hotel, Angela Martini i kthehet ashpër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 14-11-2019 Këngëtari i njohur e fton në hotel, Angela Martini i kthehet ashpër Angela Martini

Modelja shqiptare Angela Martini është një nga vajzat më sexy të showbizit shqiptar.

Në vitin 2017 ajo i dha fund beqarisë dhe lidhi kurorë me biznesmenin rumun Dragos Savulescu, në një ceremoni të mbajtur në Las Vegas.

Por para disa kohësh, modelja është përfolur në media për një lidhje të mundshme me këngëtarin me famë botërore, Craig David. Në një intervistë të fundit të saj, modelja ka mohuar thashethemet dhe ka bërë me dije se një gje ë tillë nuk është aspak e vërtëtë.

Megjithatë Angela nuk ka mohuar që Craig ka dashur të ketë diçka më shumë me të, madje e ka ftuar edhe në hotel.

‘Në fillim kur e takova isha në Miami dhe që në takimin e parë u zumë. Isha në një party dhe erdhi të më fliste dhe më tha ‘ e di çfarë, hajde shkojmë tek hoteli im dhe nesër bëjmë shopping’

Umë iu ktheva ‘Çfarë mendon ti se jam unë?

Dhe ai më tha: ‘Jo, jo, mos bëj drama’, rrëfeu Angela.

Më pas modelja shtoi se ata janë miq të mirë mes tyre dhe sjellja e saj bëri qe këngëtari të ketë respekt maksimal për modelen shqiptare.

craig-david.jpg

Këngëtari Craig David

maxresdefault.jpg

Angela Martini

MV5BMmEwY2ZmMmYtMGZiYS00NGY2LTk0OGEtZjk0YTQ4MGU1MDliXkEyXkFqcGdeQXVyOTQxOTE4NjE@._V1_SY1000_CR0,0,751,1000_AL_.jpg

Angela Martini

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022042989730835
array(1) { ["section"]=> string(73) "kengetari-i-njohur-e-fton-ne-hotel-angela-martini-i-kthehet-ashper-185843" }