Këngëtari i njohur e tepron me pijen, publikon foto nudo të bashkëshortes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:56 02-01-2017 Këngëtari i njohur e tepron me pijen, publikon foto nudo të bashkëshortes

Ka pasur shumë raste gjatë 2016-ës ku kanë dalë “padashje” në rrjete sociale foto nudo të aktoreve apo këngëtareve, por ky rast është i rrallë.

Usher e ka postuar me dëshirën e tij një foto nudo të bashkëshortes, Grace Miguel shkruan Who. Mesa duket këngëtari e ka tepruar me pijen mbrëmë, pasi ditën e sotme është penduar dhe e ka fshirë postimin

usher.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02672290802002
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetari-i-njohur-e-tepron-me-pijen-publikon-foto-nudo-te-bashkeshortes-64398" }