Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis humbet ndjenjat në mes të skenës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 23-02-2020 Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis humbet ndjenjat në mes të skenës Notis Sfakianakis ne Pallatin e Kongreseve

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis ka humbur ndjenjat në skenë në mes të koncertit.

Notis është shembur në tokë teksa po këndonte, ndërsa stafi i tij e ka ngritur me urgjencë dhe e kanë larguar nga skena.

Mësohet se këngëtari nuk kishte asgjë serioze, ndërsa ditën e sotme do të rikthehet sërish në skenë.

Këngëtari tha se problemet që ka patur kohët e fundit me stomakun sollën humbjen e ndejnjave.

Notis Sfakianakis është mjaft i njohur edhe në Shqipëri, ku disa vite më parë mbajti një koncert në Pallatin e Kongreseve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bes Kallaku kujton kohën kur i thonin ‘katunar’: Shkoja e vija nga fshati në Tiranë, flija në tavolinën e punës, për jastek kisha dosjet
»
Article Logic
Execution time: 0.0068278312683105
array(1) { ["section"]=> string(81) "kengetari-i-njohur-grek-notis-sfakianakis-humbet-ndjenjat-ne-mes-te-skenes-196180" }