Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba, vjen në jetë Estia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:24 12-11-2016 Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba, vjen në jetë Estia

Kantautori Nesti Duka sot është bërë baba për herë të parë. Vetë ai ka njoftuar lajmin e bukur për ardhjen në jetë të vajzës së tij dhe të partneres Graciela.

I emocionuar Stine ka shkruar disa fjalë zemre, e ka zbuluar dhe emrin e të voglës. Ajo quhet Estia dhe kjo është poza e saj e parë publike. “Dt 12-11-2016 Do mbaj mend gjatë. Mirë se erdhe në jetë Estia! Të rritesh mirë e bukur me nënë e me babë . Faleminderit që na dhe mundësinë dhe kënaqësinë të bëhemi prindër. Faleminderit Zot!”, shkruan Stine. (Who)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023658037185669
array(1) { ["section"]=> string(63) "kengetari-i-njohur-shqiptar-behet-baba-vjen-ne-jete-estia-59322" }