Këngëtari i njohur shqiptar dedikim prekës për të birin: S’di në duhet të përkëdhel apo të flas si burruk

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:07 24-10-2016 Këngëtari i njohur shqiptar dedikim prekës për të birin: S’di në duhet të përkëdhel apo të flas si burruk

Djali i kastro Zizos, ka sot ditën e lindjes. Dankan, mbush plot 10 vjeç sot dhe Kastro i bën një dedikim mjaft emocional në këtë ditë të veçantë.

“Si sot 10 vjet me pare ti erdhe ne jete, me plotesove qenien time duke ma shtuar me ndienjen me te bukur ne bote..ate te prindit! Te kam drite, sy, shpirt...se di nese duhet te perkedhel apo te flas si nje "burruk"..me rendesi qe jam babi me krenar ne bote. Ta do babi qenien. Edhe 100 bir!”, shkruan këngëtari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13755798339844
array(1) { ["section"]=> string(110) "kengetari-i-njohur-shqiptar-dedikim-prekes-per-te-birin-s-di-ne-duhet-te-perkedhel-apo-te-flas-si-burruk-57193" }