Këngëtari i njohur shqiptar po bën namin në SHBA, në koncertet e tij dollarët mblidhen me fshesë dhe futen në thasë të zinj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 06-12-2017 Këngëtari i njohur shqiptar po bën namin në SHBA, në koncertet e tij dollarët mblidhen me fshesë dhe futen në thasë të zinj (FOTO)

Është pa dyshim një nga këngëtarët më të dashur për të gjithë shqiptarët, brenda dhe jashtë kufijve.

Gëzim Nika, i cili prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka festuar pak ditë më parë 35 vjetorin e daljës së pafrë në skenë.

Gjatë një koncerti të mbajtur në një nga skenat e SHBA, ku të ftuar kanë qenë kryesisht shqiptarë, Nika është “mbuluar” me dollarë.

Madje, në fotot e postuar nga të pranishmit, shihet se si grumbujt me para mblidhen me fshesë pranë këmbëve të këngëtarit Nika dhe më pas futen në një thes të zi.

Gëzim Nika është nderuar me titullin “Mjeshtër i Madh” nga Presidenca e Republikës së Shqipërisë, por në karrierën e tij ai mban dhe shumë çmime të tjera.

 

24824683_10212855942772323_945493506_n-1.jpg

24956755_10212855937652195_489604987_o.jpg

 

 auto_24313130_1704161829648730_7736582907619271537_o1512394005.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04067587852478
array(1) { ["section"]=> string(134) "kengetari-i-njohur-shqiptar-po-ben-namin-ne-shba-ne-koncertet-e-tij-dollaret-mblidhen-me-fshese-dhe-futen-ne-thase-te-zinj-foto-102154" }