Këngëtari i njohur shqiptar tregon si e zbuloi se ishte infektuar me Covid: S'e dija, bëra një analizë dhe rastësisht kuptova se e kam kaluar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:04 25-09-2020 Këngëtari i njohur shqiptar tregon si e zbuloi se ishte infektuar me Covid: S'e dija, bëra një analizë dhe rastësisht kuptova se e kam kaluar Blero

Këngëtari i njohur Blero ka treguar se e ka kaluar Covid.

I ftuar te emisioni “Rudina” ai thotë se në qershor ka bërë një analizë gjaku, e cila ka nxjerrë se e ka kaluar Covid.

 Ai dyshon se është infektuar në Milano.

“Në muajin shkurt kam qenë në Milano edhe kur u ktheva u bëra shumë keq dhe kaloj. Kur e bëra testin në fillim të qershorit, doli pozitiv dhe më pas doli negativ përmes gjakut dhe më thanë që ti ke antitrupa dhe e ke kaluar. Pas shkurtit, nuk e mbaj mend ndonjë fazë që të kem qenë keq. Gjithmonë u jam përmbajtur rregullave”, ka rrëfyer Blero.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013685941696167
array(1) { ["section"]=> string(146) "kengetari-i-njohur-shqiptar-tregon-si-e-zbuloi-se-ishte-infektuar-me-covid-s-e-dija-bera-nje-analize-dhe-rastesisht-kuptova-se-e-kam-kaluar-221575" }