Këngëtari rus aktor filmash pornografikë, plas skandali në Eurovizion dhe publikohen FOTOT

Publikuar tek: bota, më 21:46 14-05-2016 Këngëtari rus aktor filmash pornografikë, plas skandali në Eurovizion dhe publikohen FOTOT

Ai po bën të gjitha përpjekjet për ta fituar këtë edicion të Eurosong. Është fjala për këngëtarin përfaqësues të Rusisë Sergey Lazarev i cili përflitet si pretendenti kryesor për të rrëmbyer trofeun.

Ndërkaq në rrjetet sociale kanë shpërthyer fotot e hershme që tregojnë 33 vjeçarin lakuriq teksa i drejton sharrën një femre tjetër. Këto foto mendohet të jenë realizuar në kohën kur Lazarev punonte si aktor filmash pornografikë dhe stafi i tij po bën të pamundurën për t’i zhdukur nga interneti, ndërsa vetë këngëtari nuk ka dhënë asnjë deklaratë lidhur me këtë.

ser1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulme ajrore në Siri, goditet një qendër mjekësore
Rrufeja vret 50 persona, bie në fushën e sportit »
Article Logic
Execution time: 0.011395931243896
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetari-rus-aktor-filmash-pornografike-plas-skandali-ne-eurovizion-dhe-publikohen-fotot-40464" }