Këngëtari shqiptar baba për herë të parë, partnerja gazetare sjell së shpjeti në jetë beben

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 20-08-2019 Këngëtari shqiptar baba për herë të parë, partnerja gazetare sjell së shpjeti në jetë beben

Këngëtari i njohur shqiptar do të bëhet baba për herë të parë. Është fjala për Skerdi Ago, i cili është i fejuar me gazetaren  Vesa Rama.

Nëpërmjet një fotoje në llogarinë e tij të Instagramit, Skerdi ka zbuluar se ai dhe Vesa janë në pritje të fëmijës së parë.

“Doja që për ty sot, të hiqja çdo gjë nga rrjetet sociale por edhe nga mendja ime sepse ti do më dhurosh diçka shumë të shtrenjtë në jetë. Do ma falesh atë që e doja vetëm me ty – një engjëll që mezi pres ta shoh, ta prek dhe ta mbaj në duart e mija. Jam shumë i emocionuar sepse dita ditës mendoj vetëm për engjëllin tonë. Ky bekim ka nisur të ma ndryshoj jetën që tani dhe jam shumë krenar që ti do jesh nëna e fëmijës tim”, ka shkruar Skerdi.

uauauuaa.jpg

Screenshot_2-47.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070750713348389
array(1) { ["section"]=> string(97) "kengetari-shqiptar-baba-per-here-te-pare-partnerja-gazetare-sjell-se-shpjeti-ne-jete-beben-175858" }