Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë, publikon momentin më romantik nën perëndimin e diellit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:14 15-08-2017 Këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë, publikon momentin më romantik nën perëndimin e diellit (FOTO)

Këngëtari shqiptar ka vendosur t’i japë fund beqarisë me njeriun e tij të zemrës.

Besnik Qaka, i njohur si vokalisti i grupit të njohur nga Kosova, NRG ka postuar një moment mjaft romantik në breg të detit, teksa shijon perëndimin e diellit me të dashurën e tij të zemrës.

Mediat vendase pohojnë se këtë moment të rëndësishëm në jetën e tij e ka ndarë në rrjetet sociale, duke njoftuar se beqaria e tij merr fund një herë e mirë me bukuroshen që ka në krahë.

Lidhja e tij e dashurisë është spekuluar prej kohës, ndërsa tanimë Besniku i jep fund zërave dhe bën gjithçka publike për të gjithë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014993190765381
array(1) { ["section"]=> string(104) "kengetari-shqiptar-i-jep-fund-beqarise-publikon-momentin-me-romantik-nen-perendimin-e-diellit-foto-89115" }