Këngëtari shqiptar i pikëlluar: Kur sheh një njeri të afërm që e kalb dheu, reflekton

Publikuar tek: bota, më 19:47 15-08-2017 Këngëtari shqiptar i pikëlluar: Kur sheh një njeri të afërm që e kalb dheu, reflekton

Kur i humbasim njerëzit e afërt atëherë e kuptojmë vendin e rëndësishëm që kanë pasur në jetën tonë, kështu ka ndodhur dhe me këngëtarin e njohur, Stresi.

Stresi ka kujtuar një person të afërm që nuk është më në këtë botë, për të cilin shkruan fjalë që i dalin nga zemra.

“Ne situata te tilla kur sheh nje njeri te aferm qe e kalb dheu njeriu reflekton dhe i thot vetes si ka mundesi qe dhe njerezit e mir vdesin”, shkruan Stresi.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012137889862061
array(1) { ["section"]=> string(89) "kengetari-shqiptar-i-pikelluar-kur-sheh-nje-njeri-te-aferm-qe-e-kalb-dheu-reflekton-89184" }