Këngëtari shqiptar i trishtuar: M’u tek të bëhem kryeministër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:51 18-04-2016 Këngëtari shqiptar  i trishtuar: M’u tek të bëhem kryeministër

“M’u tek të bëhem kryeministër”, kështu shkruan këngëtari shqiptar i dashur për publikun, Kastro Zizo.

Kastro thotë se ndjehet i trishtuar dhe kushedi pse i është tekur të bëhet kryeministër.

Po nejse, teka janë dhe Kastro e di që s’është e thënë të plotësohen gjithmonë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12715697288513
array(1) { ["section"]=> string(66) "kengetari-shqiptar-i-trishtuar-m-u-tek-te-behem-kryeminister-37959" }