Këngëtari shqiptar ka besim te 2017-ta: Do sundoj botën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:27 16-12-2016

Këngëtari shqiptar që po korr sukses në SHBA, Albert Stanaj ka besim se viti i ardhshëm për të do të jetë i mbushur me ngjarje të mëdha.

Ai ka performuar ‘live’ në ‘Vevo Discover’ këngën më të re të titulluar ‘Romantic’.

Stanaj beson gjithashtu se me zërin dhe muzikën e tij do të arrijë një ditë të sundojë botën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020932912826538
array(1) { ["section"]=> string(60) "kengetari-shqiptar-ka-besim-te-2017-ta-do-sundoj-boten-62873" }