Këngëtari shqiptar ka ditëlindjen, të vegjlit e tij e emocionojnë me këtë video

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:15 23-08-2017

Urimi ma i miri i mundshem ju ka babi jetë #birthdayboy

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Këngëtari nga Kosova, ermal Fejzullahu ka sot ditëlindjen.

Dita e tij ka niur sot me urime pafund nga miqtë dhe të afërmit e tij, por ai ka veçuar njërin prej tyre. urimin që i kanë dedikuar tre fëmijët e tij të vegjël.

Teksa interpretojnë në piano dhe luajnë notat muzikore me duart e tyre të vogla, ata i kanë kënduar këngën e ditëlindjes babit të tyre.

Duket se kjo video e ka emocionuar pa masë këngëtarin dhe pasi e poston videon në Instagram shkruan: “Urimi ma i mirë i mundshëm, ju ka babi jetë”.  

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074260234832764
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetari-shqiptar-ka-ditelindjen-te-vegjlit-e-tij-e-emocionojne-me-kete-video-89903" }