Këngëtari shqiptar surprizon në prag festash nxënësit, pas takimit u siguroi ndërtimin e palestrës (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:17 23-12-2016 Këngëtari shqiptar surprizon në prag festash nxënësit, pas takimit u siguroi ndërtimin e palestrës (FOTOT)

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur nga të rinjtë Noizy i ka bërë të buzëqeshin rreth 300 nxënës  të shkollës 9-vjeçare Met Hasa në Porto Romano Durrës.

Pas një vizite në këtë shkollë Noizy u ka premtuar fëmijëve se do ndërtoj një palestër pkërisht për to. Lajmin e ka bërë të ditur opinionisti Olti Curri teksa ka njoftuar se punimet për ndërtimin e palestrës do të fillojnë pas viti të ri. 

15622229_1590801014270679_6131814817667312653_n.jpg

15621974_1590800970937350_8894732395239756276_n.jpg

15621599_1590800874270693_2560648477356587767_n.jpg

15590100_1590800830937364_6147893904131876124_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015759944915771
array(1) { ["section"]=> string(109) "kengetari-shqiptar-surprizon-ne-prag-festash-nxenesit-pas-takimit-u-siguroi-ndertimin-e-palestres-fotot-63486" }