Këngëtarja e famshme duet me djalin e David Beckham

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:20 09-12-2016 Këngëtarja e famshme duet me djalin e David Beckham

Cruz Beckham, djali i futbollistit David dhe Victoria Beckham  sapo ka lançuar këngën e tij ‘If Every Day Was Christmas’ me të cilën ka bërë bujë.

Por, ajo ç’ka ka ka rënë më shumë në sy është Victoria e ka bërë të ditur se do t’i kërkojë koleges së saj Nicole Scherzinger që të jetë partnerja 11 vjeçarit në një duet.

Vetë Nicole ka pranuar se Victoria, dikur pjesëtare e grupit ‘Spice Girls’, i ka bërë propozim që të bëjë një duet me djalin e saj.

 “Victoria më ka folur për djalin e saj. Ai më duket aq i vogël, por më pëlqen ideja që të bëj një duet me të. Ndoshta ai do të jetë projekti im i ardhshëm”, ka thënë Nicole, shkruan ‘Daily Mail’.

nicole33.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022831916809082
array(1) { ["section"]=> string(57) "kengetarja-e-famshme-duet-me-djalin-e-david-beckham-62122" }