Këngëtarja e famshme shqiptare në reklamën e re të Adidas (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:58 26-01-2018 Këngëtarja e famshme shqiptare në reklamën e re të Adidas (VIDEO)

Dua Lipa është një prej artisteve më të arrira deri tani në skenat ndërkombëtare.

Pas suksesit më të fundit të këngës së saj më të re “IDGAF”, e cila deri më tani është klikuar mbi 47 milionë herë në YouTube, Lipa këtë herë është shfaqur edhe në reklamën më të re të kompanisë së veshjeve sportive “Adidas”.

Lajmin e ka bërë të ditur babai i Duas, Dukagjin Lipa. Ai ka postuar videon e reklamës në rrjetet sociale dhe shkruan: “Kampanja e re e Adidasit. Origjinali kur nuk mbaron”. 

 

@dualipa New Adidas Campaign. Original is never finished?#adidas #dualipa

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011550188064575
array(1) { ["section"]=> string(70) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-ne-reklamen-e-re-te-adidas-video-107976" }