Këngëtarja e famshme shqiptare paralajmëron këngën e re dhe shfaqet duke u depiluar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:39 08-01-2018 Këngëtarja e famshme shqiptare paralajmëron këngën e re dhe shfaqet duke u depiluar (FOTO)

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka gjetur një mënyrë të pazakontë për të paralajmëruar projektin muzikor më të ri.

Përmes një postimi në Instagram, Dua Lipa ka shkëputur një foto nga videoklipi i saj i ardhshëm, ndërsa shfaqet duke u depiluar.

Kjo këngë pritet të lansohet më datë 12 të muajit janar.

Dua Lipa u shpall në 2017-ën si një nga këngëtaret e reja më të mira, ndërsa vazhdon me koncerte në skena të ndryshme botërore.

dua.jpg

 

nintchdbpict000285047789-e1485784009632.jpg

 

pri_56758289.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet e vdekur në shtëpi aktorja e njohur
'Tërbohet' këngëtarja shqiptare, në shtrat me të brendshme seksi (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011202812194824
array(1) { ["section"]=> string(95) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-paralajmeron-kengen-e-re-dhe-shfaqet-duke-u-depiluar-foto-105849" }