Këngëtarja e famshme ‘sulmon’ Donald Trump, shpëthejnë komentuesit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 24-02-2017 Këngëtarja e famshme ‘sulmon’ Donald Trump, shpëthejnë komentuesit (Foto)

Këngëtarja e famshme Katy Perry është ndër artistet që nuk e ka mbështetur që në fillim kandidaturën për president të Donald Trump, dhe tashmë ‘sulmi’ i saj vijon.

Ajo ka bërë një performancë me shumë kërcimtarë në skenë, ku shihen edhe dy njerëz me fytyrë skeleti dhe me veshje si të Presidentit amerikan Donald Trump dhe të kryeministres së Anglisë Theresa May shkruan revista’People’. Por, lidhur me performacën e saj ka pasur reagime të ndryshme nga adhuruesit e saj, ku kjo gjë për ta ishte shumë qesharake.

kety1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071008205413818
array(1) { ["section"]=> string(74) "kengetarja-e-famshme-sulmon-donald-trump-shpethejne-komentuesit-foto-69816" }