Këngëtarja e famshme thotë publikisht se i do fort këta djem seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:18 12-12-2016 Këngëtarja e famshme thotë publikisht se i do fort këta djem seksi

Këta meshkuj seksi që shikoni në foto janë kërcimtarët e yllit botëror të muzikës Britney Spears.

Këngëtarja e ka publikuar këtë foto për mijëra ndjekësit e saj nga e gjithë bota ndërsa thotë se i do fort.

“I dua kërcimtarët e mi. Jam shumë mirënjohëse që i kam këta djem. Ata gjithmonë më bëjnë të qesh dhe kanë një energji kaq pozitive. Janë edhe kaq të pashëm gjithashtu”, shkruan ylli botëror që ka ngjallur reagimin dhe kuriozitetin e mijëra vajzave në IG që duan të dinë më shumë për ta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049812078475952
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-e-famshme-thote-publikisht-se-i-do-fort-keta-djem-seksi-62392" }