Këngëtarja e njohur bëhet “gazi i botës”, fansat e ‘masakrojnë’. Ja pse janë revoltuar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 26-11-2016 Këngëtarja e njohur bëhet “gazi i botës”, fansat e ‘masakrojnë’. Ja pse janë revoltuar (Foto)

Ne mendonim se diva e muzikës pop është e përkryen në mënyrën që ajo është por mesa duket asaj i duhej pak ndihmë në foton e postuar për “Ditën e Falenderimeve”. 

Por për fat të keq ajo u bë “gazi i botës” për dështimin në modifikimin e  kësaj foto me Photoshop. Ne e duam 46-vjeçaren, është tepër e talentuar, një nënë e mrekullueshme dhe ka një trup “bombë” por në “Ditën e Falenderimeve” nuk ka gjetur rehatinë në trupin e saj dhe vendosi të përdorë “Photoshop” për të rregulluar defektet që  mendon se ka.

Në foton sexy ku Mariah përveç aseteve të saj na ekspozon edhe një byrek shtëpie, fansat e saj kanë gjetur diçka që nuk shkon.

Bëhet fjalë për krahun e saj të majtë, i cili duket disi më i futur brenda, dhe kjo dallohet qartë te pasqyra e shtrembëruar, ashtu si dhe këmba e saj e djathtë, ku këngëtarja e ka perfeksionuar atë shkruan Intv. Ndoshta nuk do i kuptonim dot këto modifikime nëse sdo shikonim pasqyrën dhe raftin e shtrembëruar. 

maria_keri.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076861381530762
array(1) { ["section"]=> string(91) "kengetarja-e-njohur-behet-gazi-i-botes-fansat-e-masakrojne-ja-pse-jane-revoltuar-foto-60741" }