Këngëtarja e njohur "braktis" Ermal Mamaqin për Jul Dedën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:39 16-05-2017 Këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Fifi  është larguar nga emisioni ” Xing me Ermalin”, në TV Klan, por mesa duket nuk do të mbetet jashtë botës së televizioinit, pasi Fifi është parë  në një foto me Julian Dedën në  “Vizion Plus”.

Fifi ishte këngëtare në programin e Ermal Mamaqit, deri kur u largua për arsye të moskorrektesës me oraret. Por pak javë pas kësaj shkëputjeje, këngëtarja ishte sot e pranishme te “Apartamenti 2XL”.  Ajo që mbetet për tu parë në vijim është nëse Fifi do të mbetet vetëm si një e ftuar në këtë emision apo po planifikon ndonjë projekt për të ardhmen në këtë televizion.  

Tashmë prej vitesh është i njohur si fenomen, lëvizja e personazheve publik nga një televizion në një tjetër. 

deda.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana është shëndoshur “frikshëm”? Ja si duket në këtë foto
Kryebashkiakun Veliaj s'e ndalon shiu, me atete dhe tuta vrapon në kryeqytet »
Article Logic
Execution time: 0.010622024536133
array(1) { ["section"]=> string(61) "kengetarja-e-njohur-braktis-ermal-mamaqin-per-jul-deden-78883" }