Këngëtarja e njohur ‘çmend’ rrejtet sociale, publikon foto provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 29-12-2016 Këngëtarja e njohur ‘çmend’ rrejtet sociale, publikon foto provokuese

Këngëtarja e njohur Amber Rose ka ‘çmendur’ rrjetet sociale teksa ka publikuar një foto tejet provokuese.

 33-vjeçarja ka postuar një foto ku tregon format e saj me një veshje transparente dhe mbështetur mbi gjunj.

Duke pozuar para kamerës ajo ka postuar foton ku diçiturë ka vetëm një emoji në formën e buzëve. 

amber.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010470867156982
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-e-njohur-cmend-rrejtet-sociale-publikon-foto-provokuese-64146" }