Këngëtarja e njohur konfirmon mardhënien me modelin, publikon foto me të (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 02-01-2017 Këngëtarja e njohur konfirmon mardhënien me modelin, publikon foto me të (Foto)

Prej kohësh rrjetet sociaale shkruajnë për një romancë mes këngëtares së njohur Britney Spears dhe modelit Sam Asghari.

Siç, duket këngëtarja i ka dhënë fund thashethemeve dhe ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’ bashkangjitur së cilës i uron të gjithë për Vitin e Ri.

 “Gëzuar vitin e ri” shkruan Britney.

Dyshja duket se kaluan një darkë dhe dukeshin shumë të afërt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027734994888306
array(1) { ["section"]=> string(82) "kengetarja-e-njohur-konfirmon-mardhenien-me-modelin-publikon-foto-me-te-foto-64419" }