Këngëtarja e njohur largohet papritur nga muzika: Është radha të punojë burri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 14-11-2019 Këngëtarja e njohur largohet papritur nga muzika: Është radha të punojë burri

Këngëtarja e famshme Pink ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin 'Country Music Associatiom Awards', së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Ndër të tjera, ajo ka rrëfyer se ka ndërmend të largohet nga muzika për një kohë ende të pacaktuar, pasi ka ndërmend t’i përkushtohet familjes.

Pink tregoi se u bënë dy vite e gjysmë që punon pa pushuar dhe tashmë është koha që ajo të mbajë fëmijët, ndërsa bashkëshorti t’i dedikohet karrierës së tij.

'U bënë dy vite e gjysmë me regjistrime dhe turne dhe Willoë është rikthyer në shkollë, ndërsa Jameson do të jetë parashkollor së shpejti, prandaj ky është viti i familjes.

Carey ka gjithashtu shumë gjëra për të bërë. Ai më mbështet shumë. Më ndjek rreth botës dhe tani është radha e tij', është shprehur Pink.

pink_family_cu_gettyimages-1186819908_1280.jpgrs_634x1024-191113161212-634-Pink-family-2019-CMA-country-music-awards-red-carpet-fashion.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022014856338501
array(1) { ["section"]=> string(83) "kengetarja-e-njohur-largohet-papritur-nga-muzika-eshte-radha-te-punoje-burri-185903" }