Këngëtarja e njohur me shoqet në Pub, me telefon xhiron veten nga afër (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:41 12-05-2016

Në pub, në shoqërinë e mikeshave të saj të dashura, duke u kënaqur nën ritmin e muzikës dhe jo një muzike të çfarëdoshme, por këngës së saj.

Anxhela Peristeri këndon në mënyrë sensuale vargjet e këngës, ndërsa shoqet janë në ekstazë…Kuptohet që teksti dhe muzika ua jep këtë mundësi, duke qenë shumë, po shumë sensual. Peristeri është totalisht e pagrimuar dhe duhet thënë që duket më e bukur se kurrë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024852991104126
array(1) { ["section"]=> string(81) "kengetarja-e-njohur-me-shoqet-ne-pub-me-telefon-xhiron-veten-nga-afer-video-40209" }