Këngëtarja e njohur në krahët e një tjetër reperi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:31 30-08-2016 Këngëtarja e njohur në krahët e një tjetër reperi (Foto)

Reperja australiane me famë botërore, Iggy Azalea është fotografuar teksa pushon në plazh në krahët e reperit hip-hop, French Montana në Meksikë.

Ndërkohë që dyshja ka shijuar fundjavën në plazh, fansat kanë arritur në përfundimin se më në fund Azalea ka hequr dorë nga ish i dashuri i saj Nick Young.

Dyshja ka qenë e shoqëruar nga 4 miq të tjerë dhe Montana ka publikuar disa nga fotot e pushimeve në rrjetin social Instagram. Pavarësisht se në postimet e tij Azalea dhe Montana shfaqeshin vetëm si miq, në një postim që ka tërhequr vëmendjen e fansave ishte Azalea dhe Montana, teksa po flirtonin me njëri-tjetrin.

igi5.jpgigi4.jpgigi3.jpgigi2.jpgigi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15961503982544
array(1) { ["section"]=> string(60) "kengetarja-e-njohur-ne-krahet-e-nje-tjeter-reperi-foto-51296" }