Këngëtarja e njohur provokon keq Serbët: Po jam shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:00 14-08-2020 Këngëtarja e njohur provokon keq Serbët: Po jam shqiptare Edita Aradinovic

Këngëtarja Edita Aradinovic, e cila që këndon në gjuhën serbe ka provokuar keq fansat e saj.

Teksa është pyetur nga fansat në "Instagram" për origjinën e saj, nëse është shqiptare, ajo u është përgjigjur “po”.

“A je shqiptare?”, ishte kjo pyetja e fanses, të cilës këngëtarja s’ka ngurruar t’i përgjigjet.

Edita është një këngëtare e suksesshme në Serbi, dhe një prej këngëve të saj më të njohura është “Slobodno me Rani”. Kjo këngë ka më shumë se 12 milionë klikime.

edita-1-225x400.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010158061981201
array(1) { ["section"]=> string(63) "kengetarja-e-njohur-provokon-keq-serbet-po-jam-shqiptare-217074" }