Këngëtarja e njohur publikon foton e të dashurit: Çmendurisht e dashuruar me këtë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 15-01-2017 Këngëtarja e njohur publikon foton e të dashurit: Çmendurisht e dashuruar me këtë (Foto)

Këngëtarja e njohur Britney Spears duket mjaft e dshuruar me të dshurin e saj të ri, modelin Sam Asghari.

Vetë këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto të të dshurit tyë saj ku shfaqet trupi i tij plot muskuj teksa bën palestër dhe nuk mund të mos bien në sy tiparet e tij.

 “Çmendurisht e dashuruar me këtë” ka shkruar bashkangjitur fotos këngëtarja.

britney4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019424915313721
array(1) { ["section"]=> string(91) "kengetarja-e-njohur-publikon-foton-e-te-dashurit-cmendurisht-e-dashuruar-me-kete-foto-65574" }