Këngëtarja e njohur shqiptare i çmend të gjithë këtë mëngjes, zhvishet lakuriq dhe bën joga

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:44 31-01-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare i çmend të gjithë këtë mëngjes, zhvishet lakuriq dhe bën joga

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka çmendur ndjekësit e saj këtë mëngjes kur para pak minutash ka publikuar këtë foto.

Zhveshur lakuriq, Bleona e ka nisur ditëm duke bërë joga brenda saunës.

“Joga në 90 gradë. Sauna. Mënyra më e mirë për të lënë toksinat jashtë”, shkruan kënëgëtarja duke zbuluar edhe personin që e ka fotografuar dhe që është pikërisht Oli Qereti, mamaja e Bleonës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026350975036621
array(1) { ["section"]=> string(96) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-i-cmend-te-gjithe-kete-mengjes-zhvishet-lakuriq-dhe-ben-joga-67188" }