Këngëtarja e njohur shqiptare, kushërirë me zv/kryeministren teknike, “Na krenove fisin”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:51 23-05-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare, kushërirë me zv/kryeministren teknike, “Na krenove fisin”

Ledina Mandia u betua dje në Presidencë si zv/kryeministre teknike, me mision për garantimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme.

Por Zv/kryeministrja e re është e afërt me këngëtaren e njohur Ledina Çelo, e cila e ka uruar publikisht për postin e ri.

“Urime zemër, na krenove fisin”, shkruan Ledina Çelo për Ledina Mandian, ish Avokaten e Popullit në qeverisjen e PD-së, e cila është nga Shkodra.

t6yu56i576i6i76i.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029155969619751
array(1) { ["section"]=> string(90) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-kusherire-me-zv-kryeministren-teknike-na-krenove-fisin-79702" }