Këngëtarja e njohur shqiptare marton mbesën, dhëndrri i propozon ulur në gjunjë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:36 30-11-2016 Këngëtarja e njohur shqiptare marton mbesën, dhëndrri i propozon ulur në gjunjë

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo marton mbesën e saj.

Ndërsa poston këtë foto të çiftit, Ledina e uron kështu mbesën: “Jetë të lumtur zemra hallës. Të dua shumë”.

Dhëndrri është ulur në gjunjë me një tufë trëndafilash të kuq në dorë ndërsa i propozon i lumtur vajzës simpatike.
Dhe sigurisht, ajo i ka thënë “Po...”.

kengwtarja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13106513023376
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-marton-mbesen-dhendrri-i-propozon-ulur-ne-gjunje-61147" }