Këngëtarja e njohur shqiptare ndryshon tërësisht “look”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:08 02-03-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare ndryshon tërësisht “look”

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndryshuar tërësisht “look”.

 Jemi mësuar ta shohim Fifin me flokët e gjatë me një stil ndryshe, pastaj me baluke dhe ngjyrë të zeza. Mirëpo, këtë herë, këngëtarja e “XING me Ermalin’ ka ndryshuar sërish ngjyrën dhe modelin e flokëve.  Këtë herë ajo i ka bërë gri ndërsa në pjesën e poshtme bjonde me të cilat ngjan shumë këndshëm. 

f.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si kanë ndryshuar ndër vite veshjet e yjeve të Hollywood (Foto)
"Big Brother” vë në punë stafin e tij, shihni çfarë ka përgatitur për ju (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012850999832153
array(1) { ["section"]=> string(59) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-ndryshon-teresisht-look-70526" }