Këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:34 27-02-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bubulina Krasniqi vitin e kaluar kurorëzoi dashurinë e saj dhe tashmë është në pritje të ëmbël.  

Sipas Prive.al këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë. Krasniqi u bë e njohur për publikun shqiptar rreth 8 vie më parë, por tashmë prej kohësh ajo është shkëputur nga muzika, jeton jashtë shqipërisë dhe i është përkushtuar tërësisht familjes.

bub1.jpg

bub2.jpg

bub3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03049111366272
array(1) { ["section"]=> string(69) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-ne-pritje-te-femijes-se-pare-foto-70104" }