Këngëtarja e njohur shqiptare pa grim, përshëndet fansat nga shtrati (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 28-02-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare pa grim, përshëndet fansat nga shtrati (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi njihet si ndër artistet që nuk e ka aspak problem të shfaqet pa grim në publik.

Mëngjesin e sotëm këngëtarja ka zgjedur t'i përshëndesë fansat e saj nga shtrati dhe e pagrimuar. Edhe pse shpeshherë është kritikuar për pamjen e saj të pagrimuar, këngëtarja sërish ka zgjedhur të dalë natyrale dhe pa grim në fytyrë.

“Mirëmëngjes”, -shkruan Nora.

 

nora.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.064784049987793
array(1) { ["section"]=> string(78) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-pa-grim-pershendet-fansat-nga-shtrati-foto-70256" }