Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital, çfarë po ndodh me të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 07-02-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital, çfarë po ndodh me të

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka postuar një foto në Insta Story ku ndodhet në spital teksa merr serum.

Edhe pse këngëtarja nuk ka shkruar asgjë për gjendjen e saj, mendohet se shkak mund të jenë berë virozat e stinës.

Shpresojmë që Fjolla të informojë mbi gjendjen e saj në minutat në vazhdim dhe i urojmë shërim të shpejtë.

fjolla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031174898147583
array(1) { ["section"]=> string(76) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-perfundon-ne-spital-cfare-po-ndodh-me-te-68015" }