Këngëtarja e njohur shqiptare pushime super luksoze, “shet” mend teksa publikon foto provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:39 14-07-2017 Këngëtarja e njohur shqiptare pushime super luksoze, “shet” mend teksa publikon foto provokuese

3 muajt e verës të gjithë i shfrytëzojnë për të kaluar disa ditë pushime në vende turistike duke dalë nga përditshmëria, ndërsa këngëtarët e njohur përgjithësisht janë të angazhuar në koncerte.

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka vendosur të lërë punën për disa ditë, për të kaluar disa pushime të mrekullueshme siç shihet dhe në pamjet që na përcjell nga një vend relaksues.

Siç shihet dhe nga fotoja që Adelina ka publikuar në "Instagram" duket se po i shijon shumë këto ditë, si për t’u “shitur mend” të gjithë atyre që në këtë periudhe i janë përkushtuar punës.

Screenshot_5.jpg

 

Screenshot_6.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023604869842529
array(1) { ["section"]=> string(98) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-pushime-super-luksoze-shet-mend-teksa-publikon-foto-provokuese-86183" }