Këngëtarja e njohur shqiptare u tregon ndjekësve koleksionin e shtrenjtë të bizhuterive të saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 17-10-2016 Këngëtarja e njohur shqiptare u tregon ndjekësve koleksionin e shtrenjtë të bizhuterive të saj (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka ekspozuar koleksionin e saj më të fundit të bizhuterive.  

Me një mori bizhuterish që kanë vlerën e miliona lekëve, Bleona fton në këtë mënyrë ndjekësit e saj se ku mund ti gjejnë aksesorët e nevojshme. Mes tyre janë varse, unaza të modeleve më të fundit dhe aksesorë të tjerë.

bleona.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030595779418945
array(1) { ["section"]=> string(105) "kengetarja-e-njohur-shqiptare-u-tregon-ndjekesve-koleksionin-e-shtrenjte-te-bizhuterive-te-saj-foto-56492" }